Schody Teko Fullbox

Producent: TEKO
Dostępność:
Jest
szt.


Dwubelkowe schody modułowe to najnowsza propozycja naszej firmy. W wyniku doświadczeń projektowo-konstrukcyjnych powstał niedawno ciekawy i nowatorski typ schodów. Dotychczas schody dwubelkowe nie mogły występować w konfiguracji zabiegowej, jednak z powodu częstego problemu występującego w naszym budownictwie - czyli małe otwory stropowe, zaprojektowano schody dwubelkowe, których konstrukcja pozwala na realizację schodów zabiegowych, które zajmują mniej miejsca. 
Schody Fullboź do odpowiedź naszych możliwości projektowych na potrzeby rynku. Schody FullBox składają się najczęściej z sekcji schodów w prostym biegu oraz części zabiegowej wykonanej w technologii modułowej, belka wewnętrzna przybrała tu postać dystansów oddzielonych stopniami. Dodatkowo stopnie zaprojektowano jako połączenie podstopnicy z poziomym blatem stopnia, co stworzyło jedną nierozłączną bryłę.
Poszczególne stopnie są oddzielone wąską szczeliną dylatacyjną, której wielkość może być dopasowana do indywidualnych wymagań klienta. Jej rola jest dwojaka, zapewnia schodom "przejrzystość" oraz z praktycznego punktu widzenia ułatwia utrzymywanie schodów w czystości. Belki nośne można wykonać ze stali konstrukcyjnej malowanej proszkow na dowolny kolor, co pozwala na dopasowanie jej np. do koloru ściany. Istnieje także możliwość wykonania belki ze stalinierdzewnej szlifowanej. Dołączając do schodów balustradę szklaną otrzymujemy bardzo nowoczesną i oryginalną formę.