O firmie

Jako doświadczona i wyróżniająca się kreatywnością firma handlowa, Nethurt.pl skupia swoją uwagę na dostarczaniu Klientom wszelkich rozwiązań i materiałów pozwalających na montaż nowoczesnych i atrakcyjnych podłóg. By jednak móc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, zdecydowaliśmy się zaufać jedynie najlepszym i najbardziej cenionym producentom. Nasz zespół tworzy załoga wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów, którzy swoją codzienną pracę traktują też jako pasję. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług.

Nasz profesjonalizm pozwala nam na tworzenie rozwiązań dla wielu miejsc, wśród których wymienić należy nie tylko budynki mieszkalne, ale również pomieszczenia firmowe, szkolne, przedszkolne, jak i te, które współtworzą gmachy urzędowe i administracyjne. Wszędzie tam jesteśmy w stanie nie tylko dostarczyć odpowiednich paneli podłogowych, ale również podjąć się ich fachowego położenia. Oferujemy także montaż desek barlineckich o zróżnicowanej powierzchni.

W przypadku współpracy z Klientami instytucjonalnymi, jesteśmy przygotowani do dostarczenia im – na wyraźne życzenie – listy referencyjnej przedstawiającej już wykonane przez nas realizacje.

Tak panele podłogowe, jak i dostarczaną przez nas deskę barlinecką montujemy na terenie całej Polski. Wystarczy się z nami skontaktować, uzgodnić szczegóły zakupu oraz terminu montażu.

Ze względu na bogate, wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowaną formę oferty – jesteśmy całkowicie gotowi do współpracy nie tylko z Klientami instytucjonalnymi, ale również indywidualnymi. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta okaże się dla Państwa konkurencyjna nie tylko ze względu na atrakcyjne ceny prezentowanych produktów.